Szkolenie specjalistyczne UAVO. Profesjonalne filmowanie dronami i fotografia lotnicza

Szkolenie specjalistyczne UAVO
Profesjonalne filmowanie i fotografia lotnicza

Szkolenia specjalistyczne UAVO są przeznaczone operatorów, którzy chcą zarabiać dronami lub stać się zaawansowanymi amatorami.

Warsztaty i specjalistyczne szkolenia UAVO są niezbędne dla osób, które zamierzają prowadzić działalność gospodarczą z użyciem dronów do filmowania, fotografowania i inspekcji technicznych.
Samo świadectwo kwalifikacji UAVO to jedynie przepustka do działalności zarobkowej, ale nie daje żadnej wiedzy i umiejętności w danej branży.

Dowiecie się jak prawidłowo korzystać z ustawień kamery i aparatu, jak kręcić wartościowe filmiki do Youtube czy robić zdjęcia nadające się na wystawy.
Na stronie

Zajęcia są prowadzone w Bieszczadach w okolicach Soliny. Silne zróżnicowanie terenu i góry umożliwiają praktyczne wykonywanie lotów w różnych warunkach.
W tym także w trudnych warunkach – a nie jedynie ich omawianie.

Uzyskanie świadectwa UAVO tylko teoretycznie pozwala na zarabianie dronami o czym przekonuje się coraz więcej osób zderzając się z twardą rzeczywistością.
Konkurencja na rynku usług dronami jest coraz większa ponieważ liczba wydawanych świadectw kwalifikacji UAVO jest bardzo duża.

Nasze szkolenia mają na celu przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnej fotografii lotniczej i filmowania dronami.
Zarówno teoretycznie jak i praktycznie z naciskiem na dużą ilość lotów w zróżnicowanych warunkach w dzień i w nocy.

Nauczycie się Państwo jak korzystać z zaawansowanej automatyki dronów oraz jak latać w bardzo bliskim kontakcie z przeszkodami.
Będziecie także ćwiczyć filmowanie szybko poruszających się po ziemi obiektów.
Pokażemy Wam jak robić inspekcje techniczne i zdjęcia nocne.

Automatyczne funkcje dronów zainstalowano po to, aby z nich korzystać. Jednak po szkoleniach do świadectwa kwalifikacji UAVO można odnieść dokładnie odwrotne wrażenie.
Instruktorzy straszą niestabilnością przekazu obrazu, systemu GPS oraz automatyki dronów.

Z uwagi na specyfikę zajęć prowadzone są one zawsze w bardzo małych grupach maksymalnie 5 osobowych.

Zajęcia odbywają się w całości w terenie, a teoria jest na bieżąco przeplatana z praktyką starając się unikać “siedzenia w ławce”.

Pełne informacje znajdują się na stronie
http://lataniedronami.pl/drony-szkolenia/